niedziela, 16 maja 2010

16 - 20 marzec Mumiah


16 - 20 marzec Mumiah

Niech Twoja Miłość, Światło i Moc swą perłową bielą i różem otulą mnie w mroku mego niezrozumienia. Uchroń mnie przed fałszywymi prorokami i ich mirażami.
Niech Płomień Odrodzenia przemieni mnie abym słuchając głosu serca rozpoznał fałsz od prawdy i dotarł do celu mego wcielenia w pełnej jedności z Tobą. godz.23,40 - 00,00
Jego imię oznacza : Ukończenie wszelkiej rzeczy, Omega, Odrodzenie.
Obszary działania : Miłość Pieniądze Postrzeganie ezoteryczne, przeszłe życia, premonicja Zdrowie / Uzdrawianie Praca Jako Regent Sefiry Yesod przebudza nas na jakości księżycowe powodując odczuwanie otaczającego świata w bardziej świadomy sposób. Jest położnikiem Duszy - tym, który po każdej śmierci inicjacyjnej pomaga nam narodzić się do nowego sposobu bycia. Połączony z naturą, źródłami, rzekami, jeziorami, morzami i wszystkimi Dewami Wody.
Jako Anioł Opiekun ma moc spełniania, realizowania każdego przedsięwzięcia. Działa bez umiaru. Udziela daru uzdrawiania poprzez wykorzystywanie nadprzyrodzonych sił i sprawczej mocy Boga. Zwraca jednak uwagę na zasadę Hipokratesa mówiącą by pomagać a nie szkodzić. Pomaga w rozwinięciu jasnowidzenia i jasno słyszenia dzięki czemu zyskuje się miedzy innymi możliwość wglądu w chore organy i dostrzeżenia przyczyny choroby.
Prosi o przebudzenie naszych zmysłów duchowych byśmy mogli widzieć niewidzialne i słyszeć niesłyszalne.. Wymaga pracy nad intuicją , wrażliwością i jasnością naszego widzenia wewnętrznego.

W negatywnym aspekcie rządzi zrozpaczonymi i samobójcami. Opieką otacza tych, którzy nienawidzą swojego życia i dnia , w którym się urodzili.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz